Nasza Seniorka, s. Dominika, w sobotę 3 października skończyła 105 lat. Tego dnia ks. kapelan Ryszard Kurek o godz. 11 odprawił Mszę św. w intencji Siostry. Wzięły w niej udział również wychowanki s. Dominiki, które przyjechały, aby wspólnie z Siostrą dziękować Bogu za wszystkie Jego dary, za długie i intensywne życie Siostry. Po Mszy św. życzeniom i dzieleniem się wspomnieniami nie było końca.
Dzień wcześniej, w piątek, Siostra otrzymała piękny podarunek wraz z urodzinowymi życzeniami od naszych przedszkolaków. W poniedziałek zaś uczennice naszej szkoły, zanim rozpoczęły się lekcje, złożyły Siostrze życzenia. O urodzinach s. Dominiki pamiętał także Pan Prezydent Ryszard Nowak, który w poniedziałkowe przedpołudnie przybył do Białego Klasztoru wraz z Małgorzatą Antkiewicz-Wójs - Kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego.
Uczymy się wszyscy od Siostry Dominiki radosnego przeżywania każdego dnia, w duchu wdzięczności wobec Boga i w postawie służby wobec ludzi.

galeria1: